Prof. George Vithoulkas e-learning eğitim programı için ne dediler

Bugün milyonlarca insan hastalıklarına homeopati ile çare aramaktadır fakat bir çoğu sonuç alamamaktadır. Bunun ana sebebi bazı homeopatların eğitimlerinin yetersiz olmasıdır. Karmaşık ama zarar vermeden tedavi eden klasik homeopatiyi öğrenmek için atılacak doğru adım homeopatiyi bir bilim dalı olarak teorileriyle ortaya koyan George Vithoulkas’nın 50 seneyi aşan bilgi ve deneyimlerinden faydalanmaktır.

E-learning programı fevkalade hazırlanmış, insanı içine alıp sürükleyen ve Prof. Vithoulkas eğitiminin kalite ve seviyesini yansıtan bir program. İki senelik  eğitimimden çok daha fazlasını 2 ayda öğrendim diyebilirim. 

Scott Nicholson

14 sene boyunca dönem dönem homeopati eğitimi aldım. Hiç tereddüt etmeden diyebilirimki zaman ve enerjimi harcamaya değen yegane eğitim Gerge Vithoulkas  e-learning programı idi.

Dr. Abby Takarabe
BHSc

Vithoulkas e-learning programına başladım. Fevkalade. Çok enteresan. Her fırsatta  ders dinliyor ve Vithoulkas kitaplarını okuyorum.

Dr. Alexandra Comanescu

Prof. George Vithoulkas’ın eğitimi hayatımdaki en sürükleyici ve en verimli eğitim programlarından biriydi. Kitaplardaki bilgiler bu eğitim sayesinde hayat buldu ve anlam kazandı. Geleneksel homeopati bilimine George’un getirdiği pratik yaklaşım  homeopatinin tedavi edebileceği hastalıklarla ilgili deneyimlerini   aktarırken bizlere yepyeni bir bakış açısı kazandırdı. George’un pragmatik ve eğlenceli eğitim tarzı beni bilgisayarıma adeta yapıştırdı ve kitaplara büyük bir açlıkla saldırdım. George ve ekibine  bana ve homeopatiye olan katkılarından dolayı teşekkür ederim.

Anja Sichart

Kursu gerçekten çok beğendim ve sevdim. Dersler öğretici, sürükleyici ve eğitici. George’un ayağı yere basan, gerçekci yaklaşımı ve dürüstüğüne güvenim sonsuz. Iyi bir homeopat olmak için çok okumanın ve çalışmanın önemini omuzlarımda hissediyorum. Kurs içeriğinin kitaplarla desteklenmiş olması eğitimi  zenginleştiriyor.Kitapları okumak çok zevkli ve konular kolay anlaşılıyor. Teşekkür ederim.

Dr. Brian Kaplan
MBBCh, FFHom

Sevgili homeopati sınıfı arkadaşlarım, bugün son ders günü. E-learning programı sayesinde  Vithoulkas’ın klasik homeopati akademisi muayenehaneme gelmiş oldu. Bu eğitimin sonsuza kadar devam etmesini isterdim. Sizlere gözlerimde yaşlarla  veda ediyorum. Edindiğim bilgi o kadar değerli ki , duygularımı nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum. Kısacası diyorumki “ kördüm ve şimdi görmeye başladım”. Mr. Vithoulkas’a, eğitimde emeği gecen ve katılan herkese teşekkür ederim.

Dan Horvath